star'POD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
star'POD

Nerealus, bet virtualus miestas tavo kompiuteryje, pilnas įvairiausių netikėtumų ir staigmenų, D
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Greg xD

Go down 
AutoriusPranešimas
Hugh Laurie
I always wanna kiss you
Hugh Laurie


Pranešimų skaičius : 157
Join date : 2009-09-17
Age : 64
Miestas : Oxford

Greg xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Greg xD   Greg xD EmptyTr. 09 30, 2009 6:19 am

Greg xD Hugh-laurie

Ahoy bebrai broliai triušiai ir triušytės,
esu Hugh Laurie, daugumai pažįstamas kaip Greg'as, House'as ar dar kitaip.
Būna kad ir Little'u ar Fredžiu pavadina, bet retas atvejis.
Šį pasaulį išvydau prieš 50 metų, birželio 11 d., vienoje Oksfordo ligonės palatoje, ir tada pirmą kartą pamačiau savo mamos Patricia's šypeną.
Kaip ir visi normalūs vaikai lankiau mokyklą... Beveik... Svajodavau tapti garsiu sportininku, irkluotoju, kaip mano tėtis, bet vaikystėje patirtas mononukleozės priepuolis uždraudė bet kokį sąryšį su sportu, ir tada pasukau aktoriaus pėdomis...
Tokie vaidmenys kaip Frederick Little, Gregory House ar Ian, pakeitė mano požiūrį į kai kurias gyvenimo sritis.
Gyvenime esu nuoširdus, atviras ir draugiškas. Gal šiek tiek senstelėjęs. Nuolat pergyvenu dėl slenkančių plaukų ir ne kartą patiriu vidutinio amžiaus krizę. Esu ganėtinai kuklus, tačiau kai kuriose situacijose man drąsos užtenka. Pavyzdžiui vesti tokią, kaip Jo. Dabar gailiuosi... (taip, mielosios, šis nuostabus meilužis lovoje, deja, užimtas. Dabar visos griebkit nosinių pakelius ir kūkčiokit kokias 3 ar 4 dienas...) Ir koks velnias liepė man ją vesti?..
Atgal į viršų Go down
https://starspodas.forumlt.com
 
Greg xD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
star'POD :: * :: Bendraukim artimiau... :: Aprašymai-
Pereiti į: